Sommerferien – Shangri-La Le Touessrok – 2 voksne + 2 barn

Lekkert og luksuriøst hotell med mange fasiliteter

Send forespørsel
Destinasjon Mauritius
Avreisested Oslo (de fleste norske byer kan benyttes)
Varighet 10 netter på Mauritius
Overnatting Hotell
Dato Juli 2024
Transport Fly
Pris fra NOK 206.400,- for familien

Mauritius er en unik multikulturell øy. Over hele Mauritius finner du trær med fantastiske blomster og farger, og et svært vennlig folk som ønsker deg velkommen til sin grønne øy. Øya er ca. 60 km lang og 40 km bred, og er et nydelig reisemål som er godt egnet for par og barnefamilier.

Inkludert er:
* flyreisen Oslo – Mauritius tur/retur med Emirates (avgang fra de fleste norske byer mulig)
* flyskatter/avgifter
* privat transport flyplass – hotell tur/retur på Mauritius
* 10 netter i Hibiscus Junior Suite på Shangri-La Le Touessrok
*  frokost og middag inkludert (velg mellom alle hotellets restauranter)

2 voksne + 2 barn i Hibiscus Junior Suite fra Kr. 206.400,- for familien
2 voksne + 2 barn i Hibiscus Family Suite (2 rom) fra Kr. 271.700,- for familien

Tilbudet gjelder for 2 voksne + 2 barn (6-11 år).
Er barna yngre eller eldre? Kontakt oss for forslag.
Hotellet har mange gode løsninger for større familier.

Hotellet er en av kun ni offisielle 5* hotell på Mauritius.

Oppholdet kan reduseres/utvides etter ønske – daglige avganger.

Shangri-La Le Touessrok er et luksuriøst hotell, beliggende på østkysten, rett nord for Iles aux Cerf, på øya Mauritius, i Det indiske hav. Det tar ca. 1 time  fra flyplassen til hotellet.

Hvorfor Le Touessrok?
Hotellet har en svært delikat stil, og fin beliggenhet i en vakker lagune og med flott strand. Hotellet har flere romtyper, for par og familier, og tilbyr en rekke fasiliteter på land og til vanns. Ilot Mangénie er en øy ca. 10 min. fra hotellet hvor man kan tilbringe tid i en av øyas Cabanas, samt nyte god mat og drikke.

Ile aux Cerf ligger også nær Le Touessrok og her finner dere en flott 18-hulls golfbane designet av Bernhard Langer. Om dere ønsker golf tilbys også den kjente 18-hulls banen designet av Ernie Els, på Anahita Golf Club (kun få minutter unna). Gratis Green fee p begge baner dersom dere bor i min. 5 netter på Le Touessrok.

Kombiner gjerne bosteder og/eller reisemål – vi lager reisen etter ønske.
Kombiner Mauritius med et av de afrikanske landene for safari, med flotte Cape Town eller Dubai for storbyferie, og/eller med Victoria Falls.
Mulighetene er mange – vi har fokus på kunnskap, kvalitet, service og konkurransedyktige priser!

Send forespørsel

Planlegg din drømmereise

Vi legger vekt på god kunnskap og personlig service. Våre dyktige reisekonsulenter besøker våre destinasjoner og bosteder jevnlig. Du reiser trygt når Paradisreiser står som arrangør!