Det beste av Namibia – 9 netter/10 dager – flott rundreise
Windhoek, Sossusvlei, Swakopmund, Palmwag og Etosha
Send forespørselDet beste av Namibia; Windhoek, Sossusvlei,
Swakopmund, Palmwag og Etosha South
Se hele reiseruten her.
9 netter i Namibia med mange flotte opplevelser.
Inkludert er:
* flyreisen Oslo – Windhoek tur/retur inkl. flyskatter/avgifter
* leiebil type Toyota Fortuner eller lignende – 4 x 4 SUV – med ubegrenset antall km, Premium cover og ekstra sjåfør
* 9 netter i Namibia inkludert frokost
* 6 middager
* Scorpion Night Walk på Namib Desert Lodge
* Guidet morning Hike tour 2 km i Damaraland
Har dere spørsmål om Namibia, ta kontakt med Delphine hos oss. Hun kjenner Namibia samt har vært på self-drive i Namibia. Ta kontakt for førstehånds informasjon og en skreddersydd reise.
Det koster ikke mer å kvalitetssikre reisen hos oss.
Reisen kan kombineres med Botswana, Victoria Falls, Mosambik, Sør-Afrika, Rovos Rail, Mauritius, Seychellene m.m.
Vi lager reisen etter ønske. Vi kan også arrangere rundreiser i Namibia med fly.
Namibia
Dette er destinasjonen for dere som søker vill, vakker og urørt natur! Landet kjennetegnes av sin mangfoldige variasjon i landskapet. Her finner dere høye sanddyner i Namib og Kalahari, savanner med store tornebusker og majestetiske fjellformasjoner, og åpne sletter som Etosha Pan.
Et land med lite folk og mange fantastiske naturområder og dyreliv. Trygge og godt merkede veier – her anbefaler vi leiebil.
Våre partnere er tilgjengelige i Namibia om noe skulle oppstå underveis. Et trygt og flott land å feriere i.
En vakker destinasjon som må oppleves!
Skal dere feire en spesiell anledning? eller ønsker dere rett og slett noe helt unikt? Vi har et stort utvalg for enhver anledning!