Bryllupsreise – Victoria for 2 – All Inclusive – Mauritius
Victoria Beachcomber - All Inclusive inkludert
Send forespørselMauritius
er en unik multikulturell øy. Over hele Mauritius finner du trær med fantastiske blomster og farger, og et svært vennlig folk som ønsker deg velkommen til sin grønne øy. Øya er ca. 60 km lang og 40 km bred, og er et nydelig reisemål som er godt egnet for par og barnefamilier.
En vakker øy med flotte rammer for bryllupsreisen.
Inkludert er:
* flyreisen Oslo – Mauritius tur/retur (avgang fra de fleste norske byer mulig)
* flyskatter / avgifter
* transport flyplass – hotell tur/retur på Mauritius
* 7 netter (kan utvides)
i Ocean View Room eller Swin Up Room på Victoria Beachcomber Resort & Spa – Victoria for 2
* All Inclusive inkludert – også egen a la carte restaurant kun for voksne
* 1 flaske musserende vin til paret under oppholdet og 1 gratis Experience (fra Experience katalogen til hotellet)
Ocean View Room fra kr. 24.730,- pr. person
Swim Up Room fra kr. 27.770,- pr. person
Oppholdet kan utvides etter ønske, eller kombineres med andre bosteder – daglige avganger.
Ta kontakt for reiser og tilbud i andre perioder.
Victoria Beachcomber Resort & Spa
er et førsteklasses hotell som ligger ved stranden på nordvest kysten av Mauritius. Hotellet ligger mellom hovedstaden Port Louis (15 km sør) og den koselige byen Grand Baie (12 km nord), med gode shoppingmuligheter. Hotellet er et Beachcomber hotell.
Hvorfor Le Victoria?
Hotellet har en avslappende atmosfære med aktiviteter tilpasset både store og små – et stort utvalg av fasiliteter som gjør det til en favoritt blant barnefamilier, men hotellet er også populært for par med sitt kun voksne konsept “Le Victoria for 2”; – her tilbys noe for enhver smak! Gjester som bort på Le Victoria for 2 kan også benytte seg av fasiliteter på Le Victoria. Bo behagelig i store velholdte rom, gå langs den kritthvite stranden og bad i det turkisblå havet . Velkommen til Le Victoria!
Victoria for 2 passer flott til både bryllupet og bryllupsreisen!